Rok szkolny 2008/2009
- Szeliga Anna – 1B liceum
Finalistka Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego - Pagacz Agnieszka – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Gudek Adrianna – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Płachno Krzysztof – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Terpińska Joanna – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Kulig Krzysztof – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Niebudek Joanna – 2c gimnazjum
Lauteatka Małopolskiego Konkursu Historycznego - Głuszkiewicz Szymon – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego - Kursa Karolina – 2a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Bilogicznego - Chudziak Andrzej – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Paluch Łukasz – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Plutecki Michał – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Zuchniak Konrad – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Kobylec Szymon – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Zawada Angelika – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Jakubiak Karolina – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Płachno Dorota – 1c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Chudziak Andrzej – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Glimos Paweł – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Jaglarz Piotr – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Rzepka Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Turbasa Daniel – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Tylek Dominik – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Dziura Anna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Płachno Krzysztof – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Rzepka Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Zajda Marcin – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Zuchniak Konrad – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Żelazko Rafał – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Jaglarz Piotr – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Łach Grzegorz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Soloch Aneta – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Chudziak Andrzej -3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Cianciara Mateusz – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Jaglarz Piotr – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Krzysztofik Dominika – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Łach Grzegorz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Turbasa Daniel – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Zajda Marcin – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Żelazko Rafał – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Banach Aleksandra – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Jakosz Mateusz – 2d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kudła Natalia – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Janiec Klaudia – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Kobylec Szymon – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Zawada Angelika – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Stabrawa Aleksandra – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Banach Aleksandra – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Banasiak Patrycja – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Chudziak Andrzej – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Jakóbik Anna – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Jasińska Karolina – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Kuc Krzysztof – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Łach Grzegorz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Matusik Monika – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Paluch Łukasz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Plutecki Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Płachno Krzysztof – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Rzepka Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Solak Anna – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Soloch Aneta – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Stolcman Iga – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Szeląg Piotr – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Turbasa Daniel – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej” - Zuchniak Konrad – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego „W.W. – Wiem Więcej”