Rok szkolny 2009/2010
- Łoś Marcin – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” - Łoś Marcin – 3C liceum
Laureat Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego - Zawada Angelika – 3b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej” - Juszczyk Mateusz – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego - Grzywa Katarzyna – 2e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Woźniak Agnieszka – 2c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Zajda Marcin – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Budzik Katarzyna – 2a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Zajda Marcin – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Kuciel Tomasz – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Strzebońska Kinga – 3b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Dunajska Agnieszka – 2c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Jakosz Mateusz – 3d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Juszczyk Kinga – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Błachut Krzysztof – 2b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Szałach Bartłomiej – 2a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Wachulec Maciej – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Grzeszczuk Rafał – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Kuciel Tomasz – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Glimos Paweł – 3a gimnazjum
Finalist Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Gurgul Adrianna – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kurek Agnieszka – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kuzdro Joanna – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kwiecień Karolina – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Rogowska Katarzyna – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Skorupska Magdalena – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Zawada Angelika – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Budzik Katarzyna – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Czapla Mariusz -3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Wachulec Maciej – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Wąsacz Izabela – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Misiorowska Agnieszka – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Zięba Aniela – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Pałahicka Anna – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Kursa Karolina – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Okrutniak Magdalena – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Pluta Karolina – 2c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Golińska Julita – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Płachno Dorota – 2c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Wieczorek Patrycja – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Wilczek Karol – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Koczberka Weronika – 2e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego - Joanna Niebudek – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej” - Maciej Wachulec – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej” - Marcin Zajda – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej” - Rafał Żelazko – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej” - Mateusz Marzec – 3a gimnazjum
Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej