Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2009/2010

Rok szkolny 2009/2010

  • Łoś Marcin – 3C liceum
    Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH”
  • Łoś Marcin – 3C liceum
    Laureat Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa małopolskiego
  • Zawada Angelika – 3b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej”
  • Juszczyk Mateusz – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Grzywa Katarzyna – 2e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Woźniak Agnieszka – 2c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Zajda Marcin – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Budzik Katarzyna – 2a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Zajda Marcin – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Kuciel Tomasz – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Strzebońska Kinga – 3b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Dunajska Agnieszka – 2c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Jakosz Mateusz – 3d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Juszczyk Kinga – 3d gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Błachut Krzysztof – 2b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Szałach Bartłomiej – 2a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Wachulec Maciej – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Grzeszczuk Rafał – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Kuciel Tomasz – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Glimos Paweł – 3a gimnazjum
    Finalist Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Gurgul Adrianna – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Kurek Agnieszka – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Kuzdro Joanna – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Kwiecień Karolina – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Rogowska Katarzyna – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Skorupska Magdalena – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Zawada Angelika – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Budzik Katarzyna – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Czapla Mariusz -3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Wachulec Maciej – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Wąsacz Izabela – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Cianciara Mateusz – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Misiorowska Agnieszka – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Zięba Aniela – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Żelazko Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Pałahicka Anna – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Kursa Karolina – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Okrutniak Magdalena – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Pluta Karolina – 2c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Golińska Julita – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Płachno Dorota – 2c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Wieczorek Patrycja – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Wilczek Karol – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Koczberka Weronika – 2e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Joanna Niebudek – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej”
  • Maciej Wachulec – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej”
  • Marcin Zajda – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej”
  • Rafał Żelazko – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego – “W.W. – Wiem Więcej”
  • Mateusz Marzec – 3a gimnazjum
    Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej