Rok szkolny 2010/2011
- Kobylec Szymon – 2A LO
Finalista XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej - Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Adamski Kamil – 2e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Bogdał Grzegorz – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego - Socha Joanna – 3b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Szczepańska Dominika – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Szałach Bartłomiej – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Błaszkiewicz Miłosz – 2b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Mrowca Natalia – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Krzyżek Tomasz – 3a gimnazjum
Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Pęczek Karol – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Świętek Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Dembowski Krzysztof – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Masłowska Roma – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Ogrodnik Michał – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii - Arczyński Szymon – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Gniadek Michał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Rosa Kacper – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Zięba Aniela – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Żychowicz Mikołaj – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Koczberska Weronika – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego - Janiczak Bartłomiej – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Pęczak Karol – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Adamczyk Michał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
Finalista MAłopolskiego Konkursu Biologicznego - Golonka Marzena – 3c gimnazjum
Finalistka MAłopolskiego Konkursu Biologicznego - Korbiel Andrzej – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Pęczek Karol – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Janiczak Bartłomiej – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Kamiński Mateusz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Kraj Łukasz – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Pluta Karolina – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Plutecka Weronika – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Przybylska Klaudia – 1b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Świątek Joanna – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Twardosz Agnieszka – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Belska Monika – 3d gimnazjum
Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Korecka Karolina – 2c gimnazjum
Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Plutecka Weronika – 3e gimnazjum
Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Koźmic Mirosław – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Krzyżek Tomasz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Pęcak Maciej – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Szczęch Adrian – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Wnęk Mateusz – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Dzięciołowska Joanna – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Gielas Marta – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Jachym Maria – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Leśniewska Paulina – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Woźniak Piotr – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Machynia Adam – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Pęczek Karol – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Bogdał Grzegorz – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Dunajska Agnieszka – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Gniadek Michał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Golonka Marzena – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Mączka Elżbieta – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Szcześniak Konrad – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”