Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2010/2011

Rok szkolny 2010/2011

  • Kobylec Szymon – 2A LO
    Finalista XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej
  • Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Adamski Kamil – 2e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Bogdał Grzegorz – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Socha Joanna – 3b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Szczepańska Dominika – 3d gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Szałach Bartłomiej – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Błaszkiewicz Miłosz – 2b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Mrowca Natalia – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Krzyżek Tomasz – 3a gimnazjum
    Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Pęczek Karol – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Świętek Michał – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Dembowski Krzysztof – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Masłowska Roma – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Ogrodnik Michał – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii
  • Arczyński Szymon – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Budzik Katarzyna – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Gniadek Michał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Rosa Kacper – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Zięba Aniela – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Żychowicz Mikołaj – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Koczberska Weronika – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Janiczak Bartłomiej – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Pęczak Karol – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Adamczyk Michał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista MAłopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Golonka Marzena – 3c gimnazjum
    Finalistka MAłopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Korbiel Andrzej – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Pęczek Karol – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Rosiewicz Jan – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Janiczak Bartłomiej – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Kamiński Mateusz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Kraj Łukasz – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Pluta Karolina – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Plutecka Weronika – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Przybylska Klaudia – 1b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Świątek Joanna – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Twardosz Agnieszka – 2b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Belska Monika – 3d gimnazjum
    Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Korecka Karolina – 2c gimnazjum
    Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Plutecka Weronika – 3e gimnazjum
    Finaliska Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Grzeszczuk Rafał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Kotowski Tomasz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Koźmic Mirosław – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Krzyżek Tomasz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Pęcak Maciej – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Szczęch Adrian – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Wnęk Mateusz – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Dzięciołowska Joanna – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Gielas Marta – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Jachym Maria – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Leśniewska Paulina – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Woźniak Piotr – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Błachut Krzysztof – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Machynia Adam – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Pęczek Karol – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Sadowska Angelika – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Bogdał Grzegorz – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Dunajska Agnieszka – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Gniadek Michał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Golonka Marzena – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Mączka Elżbieta – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Szcześniak Konrad – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”