Rok szkolny 2011/2012
- Szymon Kobylec – 3A liceum
Finalista XXXVIII Olimpiady Geograficznej - Dorota Młynarczyk – 3C liceum
Laureatka XVI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim - Szymon Kobylec – 3A liceum
Laureat I stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z geografii z elementami geologii - Krzysztof Płachno – 3C liceum
Laureat III stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Piotr Jaglarz – 3C liceum
Laureat III stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki - Mariola Wawrzeń – 2B liceum
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas II liceum - Karolina Makola – 2B liceum
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas II liceum - Jachym Maria – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Moryc Karol – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Woźniak Piotr – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Zając Adam – 2a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Cedzidło Patryk – 2b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Arczyński Szymon – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Żychowicz Mikołaj – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Jelonek Michalina – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Łodzińska Weronika – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Twardosz Agnieszka– 3b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Przybylska Klaudia – 2b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Wainaina Patryk – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Błaszkiewicz Miłosz – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Machynia Adam – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej” - Bączkowski Karol – 2d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Lewicki Mikołaj – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Wainaina Patryk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Korecka Karolina – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Cedzidło Patryk – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Ciechański Ludwik – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Jachura Filip – 1c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Lipieta Michał – 1e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Pokora Patryk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Żychowicz Mikołaj – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Dekster Lena – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Oksiutycz Karolina – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Radzik Robert – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Adamski Kamil – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Rosa Kacper – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Hładyłowicz Joanna – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Moryc Karol – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Gurgul Alan – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Moryc Karol – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Nowak Jakub – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Niebudek Aleksandra – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Bojanowska Katarzyna – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Hajdus Konrad – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Twardosz Agnieszka – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Chwastek Angelika – 2e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Lipka Maciej – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Radzik Robert – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Wnęk Mateusz – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Dąbrowski Łukasz – 2d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Kędzior Paulina – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Kosek Zuzanna – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Majewska Faustyna – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Pokora Patryk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”