Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

  • Szymon Kobylec – 3A liceum
    Finalista XXXVIII Olimpiady Geograficznej
  • Dorota Młynarczyk – 3C liceum
    Laureatka XVI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Szymon Kobylec – 3A liceum
    Laureat I stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z geografii z elementami geologii
  • Krzysztof Płachno – 3C liceum
    Laureat III stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Piotr Jaglarz – 3C liceum
    Laureat III stopnia Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
  • Mariola Wawrzeń – 2B liceum
    Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas II liceum
  • Karolina Makola – 2B liceum
    Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas II liceum
  • Jachym Maria – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Moryc Karol – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Woźniak Piotr – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Zając Adam – 2a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Cedzidło Patryk – 2b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Arczyński Szymon – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Żychowicz Mikołaj – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Jelonek Michalina – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Łodzińska Weronika – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Twardosz Agnieszka– 3b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Przybylska Klaudia – 2b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Wainaina Patryk – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Błaszkiewicz Miłosz – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Machynia Adam – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”
  • Bączkowski Karol – 2d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Lewicki Mikołaj – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Wainaina Patryk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Korecka Karolina – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Cedzidło Patryk – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Ciechański Ludwik – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Jachura Filip – 1c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Lipieta Michał – 1e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Pokora Patryk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Żychowicz Mikołaj – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Dekster Lena – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Oksiutycz Karolina – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Radzik Robert – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Adamski Kamil – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Rosa Kacper – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Hładyłowicz Joanna – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Moryc Karol – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Gurgul Alan – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Moryc Karol – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Nowak Jakub – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Niebudek Aleksandra – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Bojanowska Katarzyna – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Hajdus Konrad – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Twardosz Agnieszka – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Chwastek Angelika – 2e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Lipka Maciej – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Radzik Robert – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Wnęk Mateusz – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Dąbrowski Łukasz – 2d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Kędzior Paulina – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Kosek Zuzanna – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Majewska Faustyna – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Pokora Patryk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego “Wiem Więcej”