Rok szkolny 2012/2013
- Wąsacz Izabela – 3C liceum
Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Wawrzeń Mariola – 3B liceum
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas III liceum - Grzegorzak Mateusz – 3e gimnazjum
Finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów - Kędzior Paulina – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Badura Magdalena – 2e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Marczuk Dominik – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Janik Szymon – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Aleksejczuk Marta – 2a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Romańska Barbara – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Kuźnia Aleksandra – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Szaraniec Justyna – 2a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Dekster Lena – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Frączek Mikołaj – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Górska Ksenia – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Pyzik Aleksander – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Kowalczyk Stanisław – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Cedzidło Patryk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Chechelska Joanna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Chwastek Angelika – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Ciechański Ludwik – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Jachura Filip – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Kornaś Jakub – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Lipieta Michał – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Łukaszewicz Magdalena – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Cedzidło Patryk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Pałka Zuzanna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Paruch Anna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Stypa Karol – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Topór Marta – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Biel Patrycja – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Fyda Karolina – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Łapaj Łukasz – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Łukaszewicz Magdalena – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Pietrzyk Bartosz – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Patryk Cedzidło – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Filip Jachura – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Lena Dekster – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Mikołaj Drąg – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Gabriela Dybał – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Michał Lipieta – 2e gimnazjum
gimnazjum – Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Aleksandra Sobas – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Dominik Marczuk – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Biel Patrycja – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Korzeń Gabriela – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Rudzińska Anna – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Marczuk Dominik – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Nowak Jakub – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Pajdak Małgorzata – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Pyzik Aleksander – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Nowak Jakub – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Dąbrowski Łukasz – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Ankus Michał – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Madoń Michał – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Szaraniec Justyna – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego - Angelika Chwastek – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Łukasz Łapaj – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Maciej Szklarczyk – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Kosek Zuzanna – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Majkrzak Helena – 2d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Sieczka Magdalena – 2d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego - Grzegórzko Paweł – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego