Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2012/2013

Rok szkolny 2012/2013

  • Wąsacz Izabela – 3C liceum
    Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Wawrzeń Mariola – 3B liceum
    Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas III liceum
  • Grzegorzak Mateusz – 3e gimnazjum
    Finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Gimnazjalistów
  • Kędzior Paulina – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Badura Magdalena – 2e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Marczuk Dominik – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Janik Szymon – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Aleksejczuk Marta – 2a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Romańska Barbara – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Kuźnia Aleksandra – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Szaraniec Justyna – 2a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Dekster Lena – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Frączek Mikołaj – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Górska Ksenia – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Pyzik Aleksander – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Kowalczyk Stanisław – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Cedzidło Patryk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Chechelska Joanna – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Chwastek Angelika – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Ciechański Ludwik – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Jachura Filip – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Kornaś Jakub – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Lipieta Michał – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Łukaszewicz Magdalena – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Cedzidło Patryk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Pałka Zuzanna – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Paruch Anna – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Stypa Karol – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Topór Marta – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Biel Patrycja – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Fyda Karolina – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Łapaj Łukasz – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Łukaszewicz Magdalena – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Pietrzyk Bartosz – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Patryk Cedzidło – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Filip Jachura – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Lena Dekster – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Mikołaj Drąg – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Gabriela Dybał – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Michał Lipieta – 2e gimnazjum
    gimnazjum – Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Aleksandra Sobas – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Dominik Marczuk – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Biel Patrycja – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Korzeń Gabriela – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Rudzińska Anna – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Marczuk Dominik – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Nowak Jakub – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Pajdak Małgorzata – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Pyzik Aleksander – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Nowak Jakub – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Dąbrowski Łukasz – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Ankus Michał – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Madoń Michał – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Szaraniec Justyna – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego
  • Angelika Chwastek – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Łukasz Łapaj – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Maciej Szklarczyk – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Kosek Zuzanna – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Majkrzak Helena – 2d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Sieczka Magdalena – 2d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
  • Grzegórzko Paweł – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego