Rok szkolny 2013/2014
- Paulina Wyrębkowska – 2C liceum
Laureatka IX Olimpiady Przedsiębiorczości - Kacper Rosa – 2B liceum
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej - Filip Jachura – 3c gimnazjum
Laureat Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów - Sonia Wittek – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Filip Jachura – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Kamil Koziński – 3d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Michał Lipieta – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Filip Jachura – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Michał Lipieta – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Marcin Dudzik – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Jakub Skorusa – 2e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Julita Kazior – 2e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Wojciech Cichociński – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Zuzanna Obajtek – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Michał Ankus – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Alicja Krężel – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Historii - Michał Dziedzic – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Kinga Przybylska – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Sonia Wittek – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Joanna Koczwara – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Joanna Krawczyk – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Grzegorz Czowicki – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Tomasz Swatek – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Kinga Zięba – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Magdalena Badura – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Aleksandra Gut – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Marcin Kozak – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Kinga Zięba – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Grzegorz Czowicki – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Aleksander Kmita – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Anna Łyko – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Andrzej Podobiński – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Wiktor Sarkowicz – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Joanna Koczwara – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Paulina Rauczyńska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Marcin Maniak – 1a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kamila Suder – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Anna Dąbrowska – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Filip Jachura – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Jakub Skorusa – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Mariusz Soboń – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Filip Jachura – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Michał Dziedzic – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Kamil Koziński – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Michał Lipieta – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Zuzanna Obajtek – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Jan Smolarczyk – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Mariusz Soboń – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego - Jakub Batko – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie