Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2013/2014

Rok szkolny 2013/2014

  • Paulina Wyrębkowska – 2C liceum
    Laureatka IX Olimpiady Przedsiębiorczości
  • Kacper Rosa – 2B liceum
    Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
  • Filip Jachura – 3c gimnazjum
    Laureat Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Sonia Wittek – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Filip Jachura – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Kamil Koziński – 3d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Michał Lipieta – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Filip Jachura – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Michał Lipieta – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Marcin Dudzik – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Jakub Skorusa – 2e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Julita Kazior – 2e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Wojciech Cichociński – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Zuzanna Obajtek – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Michał Ankus – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Alicja Krężel – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Michał Dziedzic – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Kinga Przybylska – 2b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Sonia Wittek – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Joanna Koczwara – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Joanna Krawczyk – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Grzegorz Czowicki – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Tomasz Swatek – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Kinga Zięba – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Magdalena Badura – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Aleksandra Gut – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Marcin Kozak – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Kinga Zięba – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Grzegorz Czowicki – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Aleksander Kmita – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Anna Łyko – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Andrzej Podobiński – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Wiktor Sarkowicz – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Joanna Koczwara – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Paulina Rauczyńska – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Marcin Maniak – 1a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Kamila Suder – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Anna Dąbrowska – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Filip Jachura – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Jakub Skorusa – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Mariusz Soboń – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Filip Jachura – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Michał Dziedzic – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Kamil Koziński – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Michał Lipieta – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Zuzanna Obajtek – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Jan Smolarczyk – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Mariusz Soboń – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Jakub Batko – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie