Rok szkolny 2014/2015
- Adam Machynia – 3C liceum
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Robert Radzik – 3C liceum
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Karolina Korecka – 3A liceum
Finalistka XXXIX Olimpiady Artystycznej z zakresu historii sztuki - Weronika Karcz – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Anna Łyko – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Maria Grabowska – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Geografii - Wiktor Sarkowicz – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki - Jan Smolarczyk – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki - Katarzyna Basa – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Paweł Chalcarz – 1d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Maciej Motyl – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Damian Galos – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Grzegorz Palczewski – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Filip Sądowicz – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Magdalena Kasprzyk – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Krzysztof Kędziora – 2c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Gabriela Goleńska – 2d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Anna Marczuk – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Wiktor Sarkowicz – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Aleksandra Zaręba – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Norbert Borowicz – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Wiktor Żychowicz – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Gabriela Skwarka – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Tomasz Balon – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Marcin Maniak – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Mikołaj Antkiewicz – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Grzegorz Palczewski – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Maria Skrzyńska – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Katarzyna Lebica – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Małgorzata Lebica – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Alicja Kurczyna – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Wiktor Mastalerz – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Aleksandra Misiak – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Zuzanna Kiwak – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Anna Sieczka – 2d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Jakub Kowalik – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Magdalena Lewicka – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Kinga Przybylska – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Magdalena Wąsacz – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Anna Mrzygłód – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Katarzyna Kubińska – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Katarzyna Lebica – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego - Małgorzta Lebica – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego - Paweł Chalcarz – 1d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Paweł Mironiak – 2b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Wiktor Mastalerz – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Tomasz Ziobrowski – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki