Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2014/2015

Rok szkolny 2014/2015

  • Adam Machynia – 3C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Robert Radzik – 3C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Karolina Korecka – 3A liceum
    Finalistka XXXIX Olimpiady Artystycznej z zakresu historii sztuki
  • Weronika Karcz – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Anna Łyko – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Maria Grabowska – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu z Geografii
  • Wiktor Sarkowicz – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki
  • Jan Smolarczyk – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki
  • Katarzyna Basa – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Paweł Chalcarz – 1d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Maciej Motyl – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Damian Galos – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Grzegorz Palczewski – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Filip Sądowicz – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Magdalena Kasprzyk – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Krzysztof Kędziora – 2c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Gabriela Goleńska – 2d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Anna Marczuk – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Wiktor Sarkowicz – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Aleksandra Zaręba – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Norbert Borowicz – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Wiktor Żychowicz – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Gabriela Skwarka – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Tomasz Balon – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Marcin Maniak – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mikołaj Antkiewicz – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Grzegorz Palczewski – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Maria Skrzyńska – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Katarzyna Lebica – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Małgorzata Lebica – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Alicja Kurczyna – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Wiktor Mastalerz – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Aleksandra Misiak – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Zuzanna Kiwak – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Anna Sieczka – 2d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Michał Dziedzic – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Jakub Kowalik – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Magdalena Lewicka – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Kinga Przybylska – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Magdalena Wąsacz – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Anna Mrzygłód – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Katarzyna Kubińska – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Katarzyna Lebica – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  • Małgorzta Lebica – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
  • Paweł Chalcarz – 1d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Paweł Mironiak – 2b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Wiktor Mastalerz – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Tomasz Ziobrowski – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki