Rok szkolny 2015/2016
- Ludwik Ciechański – 2C liceum
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Filip Jachura – 2C liceum
Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Karolina Fyda – 3A liceum
Finalistka XL Olimpiady Artystycznej z zakresu historii sztuki - Tomasz Calik – 2C liceum
Finalista VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego - Anna Kantor – 2e gimnazjum
Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny - Magdalena Kasprzyk – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Mateusz Ptaszyński – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Marcin Maniak – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Mateusz Ptaszyński – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Marcin Maniak – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Chemicznego - Filip Regulski – 2a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Agnieszka Wołoch – 2d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Anna Kantor – 2e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Paweł Chalcarz – 2d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii - Jacek Liberacki – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii - Weronika Juszczak – 2c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Maria Ciołek – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Anna Sieczka – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Magdalena Jankowicz – 2b gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Krzysztof Pasternak – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Maciej Wójcik – 2c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego - Pawel Chalcarz – 2d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego - Agata Stęplewska – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Katarzyna Błachut – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Magdalena Kasprzyk – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Karolina Filipek – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Jan Jachym – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Urszula Milewska – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Wojciech Żyła – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Mikołaj Antkiewicz – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Kacper Nowak – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Anna Sierant – 2a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Alicja Gniadek – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Piotr Juszczyk – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Magdalena Kasprzyk – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Łucja Biały – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Gabriela Goleńska – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Szymon Ziobro – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Franciszek Dec – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Tymon Kozłowski – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Aleksander Najda – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Kacper Nowak – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Marcin Maniak – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Patrycja Brela – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Mikołaj Antkiewicz – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Aleksandra Kutypa – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Małgorzata Talaczyńśka – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Kacper Zapała – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Kamil Gryczyński – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii - Paweł Chalcarz – 2d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Alicja Domańska – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Anna Kantor – 2e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Julia Kopta – 3d gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Joanna Latuszek – 1b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Dominik Łaciak – 2a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Urszula Milc – 2e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Aleksander Kuchna – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Jagoda Kamińska – 1e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego - Piotr Deda – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego - Mateusz Kołaś – 1d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego - Szymon Ziobro – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego - Anna Zydroń – 3d gimnazjum
Finalistka Konkursu “Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989.” - Maciej Motyl – 3e gimnazjum
Finalista Konkursu “Ocalić od zapomnienia. W 100-lecie Wielkiej Wojny 1914-1918. Śladami walk i nekropolii.” - Adam Młyńczak – 1d gimnazjum
Finalista Konkursu “Ocalić od zapomnienia. W 100-lecie Wielkiej Wojny 1914-1918. Śladami walk i nekropolii.”