Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016

  • Ludwik Ciechański – 2C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Filip Jachura – 2C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Karolina Fyda – 3A liceum
    Finalistka XL Olimpiady Artystycznej z zakresu historii sztuki
  • Tomasz Calik – 2C liceum
    Finalista VI Olimpiady Języka Hiszpańskiego
  • Anna Kantor – 2e gimnazjum
    Laureatka Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
  • Magdalena Kasprzyk – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Mateusz Ptaszyński – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Marcin Maniak – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Mateusz Ptaszyński – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Marcin Maniak – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Chemicznego
  • Filip Regulski – 2a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Agnieszka Wołoch – 2d gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Anna Kantor – 2e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Paweł Chalcarz – 2d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Jacek Liberacki – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Weronika Juszczak – 2c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Maria Ciołek – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Anna Sieczka – 3d gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Magdalena Jankowicz – 2b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Krzysztof Pasternak – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Maciej Wójcik – 2c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego
  • Pawel Chalcarz – 2d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego
  • Agata Stęplewska – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Katarzyna Błachut – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Magdalena Kasprzyk – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Karolina Filipek – 3b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Jan Jachym – 3b gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Urszula Milewska – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Wojciech Żyła – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Mikołaj Antkiewicz – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Kacper Nowak – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Anna Sierant – 2a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Alicja Gniadek – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Piotr Juszczyk – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Magdalena Kasprzyk – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Łucja Biały – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Gabriela Goleńska – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Szymon Ziobro – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Franciszek Dec – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Tymon Kozłowski – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Aleksander Najda – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Kacper Nowak – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Marcin Maniak – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Patrycja Brela – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mikołaj Antkiewicz – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Aleksandra Kutypa – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Małgorzata Talaczyńśka – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Kacper Zapała – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Kamil Gryczyński – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Paweł Chalcarz – 2d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Alicja Domańska – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie
  • Anna Kantor – 2e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Julia Kopta – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Joanna Latuszek – 1b gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Dominik Łaciak – 2a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Urszula Milc – 2e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Aleksander Kuchna – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Jagoda Kamińska – 1e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Tematycznego Konkursu Biblijnego
  • Piotr Deda – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Mateusz Kołaś – 1d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Szymon Ziobro – 3d gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Anna Zydroń – 3d gimnazjum
    Finalistka Konkursu “Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989.”
  • Maciej Motyl – 3e gimnazjum
    Finalista Konkursu “Ocalić od zapomnienia. W 100-lecie Wielkiej Wojny 1914-1918. Śladami walk i nekropolii.”
  • Adam Młyńczak – 1d gimnazjum
    Finalista Konkursu “Ocalić od zapomnienia. W 100-lecie Wielkiej Wojny 1914-1918. Śladami walk i nekropolii.”