- Weronika Karcz – 2A liceum
Finalistka XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
- Jakub Batko – 2B liceum
Finalista Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
- Andrzej Baraniak – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Filip Jachura – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Aleksander Kmita – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Grzegorz Czowicki – 3C liceum
Laureat Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Urszula Stankiewicz – 1f gimnazjum
Laureatka Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2017
- Piotr Główczyk – 3c gimnazjum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Go!Wos
- Krzysztof Tulik – 2e gimnazjum
Laureat Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
- Joanna Karnafał – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Olga Kośmidek – 3c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Maria Kucharska – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Aleksandra Łukaszczyk – 3d gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Kalina Michaldo – 3a gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Mateusz Palimąka – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Wiktoria Socha – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Wiktoria Zawada – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Mikołaj Borowicz – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
- Łukasz Dydek – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
- Anna Kantor – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
- Mateusz Strzałkowski – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
- Karol Żyła – 2b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
- Konrad Piotrowski – 2e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
- Michał Piotrowski – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
- Kacper Zapała – 3d gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
- Jakub Oskwarek – 2e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
- Jakub Zaręba – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
- Dominik Łaciak – 3a gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
- Igor Iwanow – 3c gimnazjum
Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Arkadiusz Klimczak – 3b gimnazjum
Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Mateusz Kubasiewicz – 2a gimnazjum
Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Maciej Kopeć – 2d gimnazjum
Laureat Konkursu Informatycznego „Od algorytmu do programu”
- Patryk Kożuch – 2d gimnazjum
Laureat Konkursu Informatycznego „Od algorytmu do programu”
- Anna Kantor – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Jakub Oskwarek – 2e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Mateusz Strzałkowski – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Mateusz Goc – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Julia Kozak – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Zuzanna Gargol – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Magdalena Malik – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
- Weronika Czelińska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
- Julia Majkowska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
- Aleksandra Niedziela – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
- Anna Sierant – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
- Jakub Zaręba – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
- Julia Stępień – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
- Wiktoria Szydło – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
- Jagoda Kamińska – 2e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Języka Polskiego
- Matylda Grzegorzak – Justino – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Języka Angielskiego
- Aleksandra Klaja – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Języka Angielskiego
- Anna Kantor – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Języka Niemieckiego
- Jakub Oskwarek – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Języka Niemieckiego
- Michał Chrzanowski – 3b gimnazjum
Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Mikołaj Grabowski – 3b gimnazjum
Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Julia Stankowska – 3b gimnazjum
Finalistka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Maciej Wójcik – 3b gimnazjum
Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
- Aleksander Gacek – 2d gimnazjum
Finalista Konkursu Informatycznego „Od algorytmu do programu”
- Jakub Talar – 3e gimnazjum
Finalista Konkursu Informatycznego „Od algorytmu do programu”
- Michał Chrzanowski – 3b gimnazjum
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Go!Wos
- Michał Chrzanowski – 3b gimnazjum
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Go!Wos
Skip to content