Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Rok 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

  • Filip Jachura – 3C liceum
    Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Andrzej Baraniak – 3C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Aleksander Kmita – 3C liceum
    Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady “O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Grzegorz Czowicki – 3C liceum
    Laureat Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
  • Weronika Karcz – 2A liceum
    Finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Jakub Batko – 2B liceum
    Finalista Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Krzysztof Tulik -2e gimnazjum
    Laureat Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
  • Jakub Oskwarek  – 2e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Jakub Zaręba – 3e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Konrad Piotrowski – 2e gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Michał Piotrowski – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Kacper Zapała – 3d gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Historii
  • Mikołaj Borowicz – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Łukasz Dydek – 3c gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Anna Kantor – 3b gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Joanna Karnafał – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Olga Kośmidek – 3c gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Maria Kucharska – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Aleksandra Łukaszczyk – 3d gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Kalina Michaldo – 3a gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mateusz Palimąka – 3b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Wiktoria Socha – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Wiktoria Zawada – 3e gimnazjum
    Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mateusz Strzałkowski – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Karol Żyła – 2b gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Dominik Łaciak – 3a gimnazjum
    Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Igor Iwanow – 3c gimnazjum
    Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Arkadiusz Klimczak – 3b gimnazjum
    Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Mateusz Kubasiewicz – 2a gimnazjum
    Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Piotr Główczyk – 3c gimnazjum
    Laureat Olimpiady Go!Wos
  • Maciej Kopeć – 2d gimnazjum
    Laureat Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Patryk Kożuch – 2d gimnazjum
    Laureat Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Jagoda Kamińska – 2e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
  • Zuzanna Gargol – 3d gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mateusz Goc – 3c gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Anna Kantor – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Julia Kozak – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Magdalena Malik – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Oskwarek – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Mateusz Strzałkowski – 3a gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Wiktoria Szydło – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Geograficznego
  • Weronika Czelińska – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Julia Majkowska – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Aleksandra Niedziela – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Anna Sierant – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego
  • Julia Stępień – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Jakub Zaręba – 3e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
  • Matylda Grzegorzak – Justino – 3a gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Aleksandra Klaja – 3c gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Anna Kantor – 3e gimnazjum
    Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Jakub Oskwarek – 2e gimnazjum
    Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
  • Michał Chrzanowski – 3b gimnazjum
    Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Mikołaj Grabowski – 3b gimnazjum
    Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Julia Stankowska – 3b gimnazjum
    Finalistka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Maciej Wójcik – 3c gimnazjum
    Finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
  • Aleksander Gacek – 2d gimnazjum
    Finalista Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Jakub Talar – 3e gimnazjum
    Finalista Tematycznego Konkursu Informatycznego
  • Michał Chrzanowski – 3b gimnazjum
    Finalista Olimpiady Go!Wos