Rok szkolny 2017/2018
- Agata Stęplewska – 1A liceum
Finalistka XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - Urszula Stankiewicz – 2f gimnazjum
Laureatka Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2018 - Maciej Kopeć – 3d gimnazjum
Laureat Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów - Aleksandra Zaręba – 3B liceum
Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Jakub Batko – 3B liceum
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego - Artur Mzyk – 2C liceum
Laureat Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego - Michał Dziedzic – 3C liceum
Laureat Tarnowskiego Turnieju Matematycznego - Jakub Batko – 3B liceum
Finalista Olimpiady o Żywieniu i Żywności - Urszula Milewska – 2B liceum
4 miejsce w Wojewódzkim Konkursie na referat z zakresu Astronomii i Astronautyki - Jakub Rewiuk – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Katarzyna Balon – 3e gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Karol Żyła – 3b gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego - Jakub Oskwarek – 3e gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Patryk Kożuch – 3d gimnazjum
Laureat Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu” - Michał Natanek – 3d gimnazjum
Laureat Konkursu Tematycznego „Na Polu Chwały… – Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej” - Maja Gędłek – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Weronika Kubińska – 2f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Piotr Karcz – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Krzysztof Tulik – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Maciej Kopeć – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Marta Grabowska – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Historycznego - Jan Kopeć – 2f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Weronika Lewoń – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Bartosz Polaniak – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego - Gabriela Młyńska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Jakub Oskwarek – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Konrad Piotrowski – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Kacper Stawoski – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Jakub Kaźmierczyk – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Urszula Kostuch – 2f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Weronika Kubińska – 2f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Jakub Brzozowski – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Emilia Cypryańska – 3e gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Michał Jankowski – 2f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Paulina Juszczak – 2b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Piotr Karcz – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Marcin Kawula – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Szymon Krzyżan – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Joanna Latuszek – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Urszula Stankiewicz – 2f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Łukasz Swatek – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Karol Żyła – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Michał Dobranowski – 2c gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu” - Aleksander Gacek – 3d gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu” - Piotr Karcz– 3d gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu” - Maciej Kopeć – 3d gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu” - Grzegorz Ryn – 2d gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od Algorytmu do Programu”