Rok szkolny 2018/2019
- Karol Żyła – 1B liceum
Laureat XLII Olimpiady Języka Francuskiego - Jan Łacny – 3C liceum
Finalista XXXI Olimpiady Filozoficznej - Dawid Bugajny – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Artur Mzyk – 3C liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Kacper Nowak – 3B liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki - Mikołaj Borowicz – 2E liceum
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki - Urszula Milewska – 3B liceum
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na referat z zakresu Astronomii i Astronautyki - Grzegorz Ryn – 3d gimnazjum
Laureat Olimpiady Matematycznej Juniorów - Augustyn Majtyka – 3e gimnazjum
Laureat Olimpiady Matematycznej Juniorów - Grzegorz Ryn – 3d gimnazjum
Laureat Młodzieżowej Olimpiady Informatycznej - Weronika Kubińska – 3f gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Jan Kopeć – 3f gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego - Filip Połatyński – 3c gimnazjum
Laureat Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Urszula Stankiewicz – 3f gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Urszula Dzięgiel – 3c gimnazjum
Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Grzegorz Ryn – 3d gimnazjum
Laureat Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” - Natalia Bosak – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Augustyn Majtyka – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Bartosz Sendor – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Kacper Lipski – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Bartosz Sendor – 3b gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki - Kinga Alibożek – 3f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Małgorzata Chowaniec – Drzymuchowska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Jakub Kempowski – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Joanna Koźlak – 3c gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Patrycja Pajdak – 3f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Wiktor Wolański – 3d gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Małgorzata Chowaniec – Drzymuchowska – 3a gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Tymoteusz Gorczański – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego - Szymon Chwastek – 3f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Maciej Czop – 3e gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Tymoteusz Gorczański – 3a gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Piotr Gwiazda – 3c gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Michał Jankowski – 3f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Paulina Juszczak – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Janina Loszek – 3b gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Michał Malicki – 3f gimnazjum
Finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Urszula Kostuch – 3f gimnazjum
Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Urszula Stankiewicz – 3f gimnazjum
Finalistka Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” - Michał Dobranowski – 3c gimnazjum
Finalista Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”