- Izabela Foksińska – 2A
Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach
- Aleksandra Klaja – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Wojciech Mikołajczyk – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Sebastian Zych – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Wojciech Mikołajczyk – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Patryk Jobczyk – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Krzysztof Tłuszcz – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Barbara Wojtas – 3E
Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
- Mikołaj Borowicz – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
- Michał Piotrowski – 3D
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
- Monika Nowicka – 2D
Finalistka Olimpiady o Żywieniu i Żywności
- Paweł Chalcarz – 3B
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
- Konrad Piotrowski – 2B
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
- Maciej Kłosiński – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
- Jędrzej Miryński – 2D
II miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej
- Karol Żyła – 2B
wyróżnienie w międzynarodowym konkursie dla młodych tłumaczy Juvenes Translatores
- Karol Żyła – 2B
II miejsce w ogólnopolskim konkursie na wypracowanie w języku hiszpańskim Giner de los Rios
- Augustyn Majtyka – 1F
finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Krzysztof Karczewski – 1F
finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Maciej Kopeć – 2E
finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Mikołaj Gosztyła – 1F
finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Patryk Kożuch – 2E
finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Maciej Kopeć – 2E
IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
- Dominik Michalik – 2E
IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
- Volodymyr Shkliaruk – 2E
IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
- Krzysztof Karczewski – 1F
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
- Jakub Brzozowski – 2E
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
- Szymon Krzyżan – 2E
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
- Magdalena Stach – 2E
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
- Albert Winiarski – 2E
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Skip to content