- Emilia Putek – 2A
Laureatka LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
- Patrycja Wójcik – 3B
Laureatka XXV Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
- Izabela Foksińska – 3A
Laureatka Olimpiady Wiedzy o Mediach
- Maciej Kopeć – 3E
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
- Szymon Żurawski – 2F
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Mikołaj Gosztyła – 2F
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Piotr Karcz – 3E
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Patryk Kożuch – 3E
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Adam Młyńczak – 3E
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Gabriela Kruszak – 3E
Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Jakub Kroczek – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Piotr Karcz – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Patryk Kożuch – 3E
Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
- Katarzyna Balon – 3D
Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
- Joanna Koźlak – 2D
Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
- Wiktor Wolański – 2D
Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
- Filip Kłosowski – 2B
Laureat Konkursu „Postacie, miejsca, wydarzenia w Historii Solidarności Mojego Regionu”
- Krzysztof Jagoda – 2e
Laureat Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie
- Piotr Karcz – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
- Maciej Kopeć – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Anna Wójcik – 2F
Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
- Maciej Kopeć – 3E
Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
- Krzysztof Karczewski – 2F
Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Jakub Kroczek – 3E
Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Adam Młyńczak – 3E
Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
- Adam Nartowski – 1e
IV miejsc w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
- Jakub Krogulec – 1e
IV miejsc w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
- Jakub Stojak – 1e
IV miejsc w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
- Piotr Ozga – 2d
Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
- Michał Jankowski – 2E
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie translatorskim Juvenes Translatores
- Julia Halek – 2b
17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
- Marlena Mikrut – 2b
17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
- Aleksandra Rusek – 2b
17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
- Julia Nalepa – 1d
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Anna Kolarska – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Gabriela Wojnarowska – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Zuzanna Babicz – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Wiktoria Puchała – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Maria Bydłosz – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Katarzyna Głowacka – 2A
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
- Agnieszka Korfel – 1d
laureatka ogólnopolskiego konkursu informatyczno-polonistycznego „Moja Pasja”
Skip to content