Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Nauczyciele pełnią dyżury w wyznaczonych terminach.
Rodzic, który chciałby porozmawiać z Nauczycielem jest zobowiązany umówić się na spotkanie za pomocą dziennika elektronicznego librus.
Jeżeli żaden Rodzic nie umówi się na dyżur ani żaden Uczeń nie zgłosi się na dyżur, to Nauczyciel kończy dyżur po 15 minutach.

  • Bartosz-Przybyło Iwona – poniedziałek 16:00-16:45, pokój nauczycielski
  • Bidecka-Nosal Patrycja – wtorek 15:15-16:00, s.3
  • Biegańska Anna – poniedziałek 15:15-16:00, s.8
  • Iwańska Iwona – wtorek 14:25-15:10, pokój nauczycielski
  • Krawczyk Nina – czwartek 15:15-16:00, s.29/pokój nauczycielski
  • Król Urszula – poniedziałek 15:15-16:00, s.29/pokój nauczycielski
  • Łosiowska Małgorzata – wtorek 14:25-15:10, s. 1
  • Łosiowska Olga – piątek 15:15-16:00, pokój nauczycielski
  • Mierzejewska Katarzyna – wtorek 15:15-16:00, s. 43
  • Magdalena Ochwat – wtorek 14:25-15:10, pokój nauczycielski
  • Popiela Dorota – środa 15:15-16:00, pokój nauczycielski
  • Siemieniec Monika – piątek 15:10-15:55, s.2
  • Zielińska Małgorzata – piątek 15:15-16:00, s. 42
  • Kiełb Grzegorz – poniedziałek 14:25-15:10, s.30/pokój nauczycielski
  • Madej-Ligenza Joanna – środa 15:15-16:00, s.9/pokój nauczycielski
  • Osewska-Mazgaj Joletta – wtorek 14:25-15:10, pokój nauczycielski
  • Pikor Marcin SDB – środa 15:15-16:00, s.29
  • Plutecka Dorota – poniedziałek 15:15-16:00, s.40/pokój nauczycielski
  • Psuj – Surowy Kinga – środa 15:15-16:00, s.39/pokój nauczycielski
  • Siemińska Iga – piątek 15:15-16:00, pokój nauczycielski
  • Siemiński Sławomir – piątek 16:00-16:45, pokój nauczycielski
  • Sota Katarzyna - środa 15:15-16:00, pokój nauczycielski/s.40
  • ks. Śnieżyński Marcin SDB – czwartek 14:25-15:10, pokój nauczycielski
  • ks. Torbicki Łukasz SDB – wtorek 15:15-16:00, s. 8/oratorium
  • Wojtasińska Beata – środa 15:15-16:00, s. 38
  • Bania Anna – wtorek 14:25-15:10, pokój nauczycielski
  • Czarnik Magdalena - czwartek 14:25-15:10, s.34/pokój nauczycielski
  • Forystek Elżbieta – wtorek 15:10-15:55, s.32
  • Kania Agnieszka – środa 15:15-16:00, s.34/pokój nauczycielski
  • Korczyńska Martyna – wtorek 15:15-16:00, s.42
  • Kruszak Renata – wtorek 14:25-15:10, s.10/pokój nauczycielski
  • Lach Marek – wtorek 15:15-16:00, s.28
  • Majcherek Anna – piątek 15:15-16:00, pokój nauczycielski
  • Majcherkiewicz Mariusz – wtorek 14:25-15:10, s.41
  • Motyl Katarzyna – wtorek 14:25-15:10, s.31
  • Orda Agnieszka – piątek 16:00-16:45, s.11
  • Pudaś Agata – wtorek 14:25-15:10, s.35/pokój nauczycielski
  • Stec Ewa – wtorek 15:10-15:55, sala 36
  • Stec Jacek – piątek 15:15-16:00, pokój nauczycielski
  • Szczepaniak Jarosław – wtorek 16:00-16:45, s.31
  • Czopek Robert – wtorek 15:15-16:00, kantorek wf
  • Czuba Bożena – środa 15:15-16:00, kantorek wf
  • Drążek-Kowalik Beata – czwartek 15:15-16:00, kantorek wf
  • Majewska Katarzyna – wtorek 14:25-15:10, kantorek wf
  • Szporna Franciszek – środa 15:10-15:55, kantorek wf