Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Dyżury nauczycieli

  • Czarnik Magdalena – środa – 15:55-16:40 – sala 34
  • Chmiel Izabella – wtorek – 15:55-16:40 – p. nauczycielski
  • Czopek Robert – poniedziałek – 14:15 – 15:00 – kantorek wf
  • Czuba Bożena – czwartek – 17:30- 18:15 – kantorek wf
  • Drążek – Kowalik Beata – czwartek – 14:15-15:00 – kantorek wf
  • Dziedzic Halina – czwartek – 14:15-15:00 – p. nauczycielski
  • Forystek Elżbieta – poniedziałek – 15:05-15:50 – sala 32
  • Garsztka Tadeusz – środa – 15:15-16:00 – sala 39
  • Gieras Katarzyna – czwartek – 14:15-15:00 – sala 1
  • Gietner Agnieszka – czwartek – 15:05-15:50 – sala 40
  • Giś Krzysztof – czwartek – 17:30-19:00 – sala 42
  • Goliński Zbigniew – poniedziałek – 17:30-18:15 – sala 43
  • Grzelak – Gumula Magdalena – poniedziałek – 15:05-15:50 – kantorek wf
  • Iwańska Iwona – czwartek – 14:15-15:00 – p. nauczycielski
  • ks. Janyga Franciszek – poniedziałek – 15:05-15:50 – kafejka
  • Kaczmarska Barbara – środa – 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Karmowska Ewa – środa – 15:05-15:50 – pokój 37
  • Kiełb Grzegorz – poniedziałek – 15:05-15:50 – sala 30
  • Krawczyk Alicja – wtorek – 14:15-15:00 – p. nauczycielski
  • Krawczyk Nina – wtorek – 15.55-16:40 – sala 2
  • Król Urszula – poniedziałek – 14:15-15:00 -p. nauczycielski
  • Lach Marek – czwartek – 15:55-16:40 – sala 28
  • ks. Łach Tomasz – piątek – 14:15-15:00 – sala 8
  • Łosiowska Olga – poniedziałek – 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Madej – Ligenza Joanna – poniedziałek – 15:05-15:50 – gabinet
  • Majcherek Anna – czwartek – 14:15-15:00 – sala 41/p. nauczycielski
  • Majewska Katarzyna – czwartek – 14:15-15:00 – kantorek wf
  • Mazur Damian – piątek – 17:30-18:15 – sala 38
  • Mierzejewska Katarzyna – czwartek – 14:15-15:00 – sala 43/p. nauczycielski
  • Motyl Katarzyna – czwartek – 14:15-15:00 – sala 32
  • Ochwat Magdalena – czwartek – 14:15-15:00 – p. nauczycielski/sala 11
  • Ochwat Paweł – wtorek – 15:05-15:50 – kantorek wf
  • Orda Agnieszka – środa – 18:15-19:00 – sala 11
  • Osewska Mazgaj – Joletta – środa – 15:55-16:40 – sala 30
  • Pałetko Angelika – środa – 14:15-15:00 – p. nauczycielski
  • ks. Pawelec Piotr – poniedziałek – 14:15 – 15:00 – p. nauczycielski
  • Plutecka Dorota – wtorek – 14:15-15:00 – pokój 37
  • Popiela Dorota – poniedziałek – 14:15-15:00 – sala 41 / p. nauczycielski
  • Przybek Jolanta – poniedziałek – 14:15-15:00 – sala 40
  • Pudaś Agata – środa – 16:40-17:30 – sala 35
  • Rutz Barbara – czwartek – 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Siemieniec Monika – poniedziałek – 14:15-15:00 – p. nauczycielski
  • Siemińska Iga – środa – 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Siemiński Sławomir – wtorek – 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Stec Ewa – poniedziałek – 17:30 – 18:15 – sala 36
  • Stec Jacek – piątek – 15:55 – 16:40 – sala 36
  • Szczepaniak Jarosław – czwartek 15:05-15:50 – p. nauczycielski
  • Szelęgiewicz Weronika – poniedziałek – 13:25-14:10 – p. nauczycielski
  • Szporna Franciszek – środa – 17:30-18:15 – kantorek wf
  • Śliwa Ewa – poniedziałek – 14:15-15:00 – sala 34
  • Wilczek Marek – poniedziałek – 15:05-15:50 – kantorek wf
  • Witek Anna – czwartek – 15:55-16:40 – p. nauczycielski
  • Wyrozumska Małgorzata – poniedziałek – 17:30-18:15 – sala 43
  • Zakrzewska Urszula – czwartek – 15:05-15:50 – sala 29
  • Zielińska Małgorzata – czwartek – 15:55-16:40 – p. nauczycielski