W roku szkolnym 2022/2023 odbywają się fakultety z następujących przedmiotów:

🇵🇱 Język polski


  • 4a - p. Joletta Osewska - Mazgaj - czwartek - 8:00 - 9:35 - sala 30
  • 4b - p. Kinga Psuj - Surowy - środa - 15:15 - 16:00 - sala 39
  • 4c - p. Izabella Chmiel - wtorek - 8:00 - 9:35 - sala 42
  • 4c - p. Izabella Chmiel - środa - 15:15 - 16:45 - sala 38
  • 4d - p. Grzegorz Kiełb - poniedziałek - 14:25 - 16:00 - sala 30
  • 4e - p. Grzegorz Kiełb - wtorek - 8:00 - 9:35 - sala 31

🇬🇧 Język angielski


  • J1 - p. Dorota Popiela - wtorek, czwartek - 8:50 - 9:35 - kafejka
  • J2 - p. Małgorzata Zielińska - piątek - 8:00 - 8:45 - sala 2
  • J3 - p. Monika Siemieniec - piątek - 8:50 - 9:35 - sala 1
  • J4 - p. Olga Łosiowska - wtorek - 7:15 - 8:00 - sala 36
  • J5 - p. Iwona Iwańska - piątek - 8:00 - 8:45 - sala 3
  • I1 - p. Patrycja Bidecka-Nosal - wtorek - 14:25 - 15:10 - sala 3
  • I2 - p. Monika Siemieniec - piątek - 8:50 - 9:35 - sala 1
  • I3 - p. Małgorzata Łosiowska - wtorek - 14:25 - 15:10 - sala 2

🧮 Matematyka


  • 4a - p. Elżbieta Forystek - wtorek - 8:00 - 9:35 - sala 32
  • 4b - p. Renata Kruszak - wtorek - 8:00 - 9:35 - sala 11
  • 4c - p. Elżbieta Forystek - czwartek - 8:00 - 9:35 - sala 32
  • 4c - p. Elżbieta Forystek - piątek - 14:25 - 16:00 - sala 32
  • 4d - p. Renata Kruszak - czwartek - 8:00 - 9:35 - sala 11
  • 4e - p. Jarosław Szczepaniak - czwartek - 14:25 - 16:00 - sala 31

📜 Historia


  • 4a - p. Iga Siemińska - piątek - 15:15 - 16:45 - sala 10
  • 4b - p. Iga Siemińska - piątek - 8:00 - 9:35 - sala 8

🇩🇪 Język niemiecki


  • p. Nina Krawczyk - wtorek - 15:15 - 16:00 - sala 29

🇪🇸 Język hiszpański


  • p. Katarzyna Mierzejewska - poniedziałek - 15:15 - 16:45 - sala 43

🎨 Historia sztuki


  • p. Dorota Plutecka - poniedziałek, środa - 7:00 - 7:45 - sala 40

⚖️ Wiedza o społeczeństwie


  • p. Sławomir Siemiński - czwartek - 14:25 - 16:00 - sala 10

🧬 Biologia


  • 4c - p. Agnieszka Kania - wtorek - 14:25 - 16:00 - sala 34
  • 4d - p. Agnieszka Kania - wtorek - 8:00 - 9:35 - sala 35

🧪 Chemia


  • 4c - p. Anna Bania
  • 4d - p. Agata Pudaś - piątek - 8:00 - 9:35 - sala 35

🧲 Fizyka


  • 4d - p. Ewa Stec - środa - 15:15 - 16:45 - sala 31
  • 4e - p. Jacek Stec - poniedziałek - 14:25 - 16:00 - sala 36

🗺️ Geografia


  • p. Anna Majcherek