Posiłki w naszej szkole

Uczniowie naszego liceum mogą korzystać z obiadów na terenie szkoły. Bufet szkolny obsługuje firma zewnętrzna: FHU KARJO Joanna Szeremeta

Obiady można zamawiać do 9:00 poprzez aplikację „Zamów posiłek”. Posiłki gotowane i wydawane są w stołówce szkolnej. Jadłospis znajduje się w aplikacji.

Cena obiadu:

  • obiad cały (zupa + II danie ) – 18 zł
  • obiad kupowany oddzielnie:  drugie danie – 15 zł / zupa – 4 zł

Zamawianie obiadów

Aby zamówić i zapłacić za posiłki należy się zarejestrować lub zalogować do aplikacji „Zamów posiłek”. Link do rejestracji znajduje się poniżej.


Link do rejestracji: https://bit.ly/2QthGF0

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Jak się zarejestrować: https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

Jak płacić i zamawiać posiłki: https://youtu.be/Igq2-b5Db7w


Płatności

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. Na pierwsze 7 dni od rejestracji, aby dać Państwu czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Płatności online zostaną wkrótce uruchomione.


Odwoływanie obiadów

Posiłki można odwołać najpóźniej w dniu wydania posiłku do godz. 9:00 poprzez aplikację „zamów posiłek”.

Jak zacząć korzystać z aplikacji Zamów Posiłek?

1)

W telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.


2)

W odpowiednim sklepie z aplikacjami mobilnymi wyszukaj „zamowposilek.pl” .


3)

Wybierz opcję „zainstaluj” i „otwórz” aplikację.


4)

Zaloguj się na swoje konto – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.


W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Dane do kontaktu


FHU KARJO Joanna Szeremeta