Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

test

Oratorium Aniołów Stróżów

Oratorium „Aniołów Stróżów”, działające przy naszej szkole, jest przestrzenią, w której – w myśl ks. Bosko – nasi uczniowie mogą wzrastać duchowo, znajdować warunki dla swego integralnego rozwoju, spędzać w klimacie radości czas poza lekcjami, a przy okazji – zrobić coś dobrego dla innych.

Zapraszamy do oratorium wszystkich, którzy chcą świadomie i mądrze kształtować swoje życie. Proponujemy naszym uczniom cotygodniowe spotkania formacyjne, weekendowe wyjazdy rekolekcyjne i rekreacyjne, okolicznościowe imprezy i wydarzenia kulturalne, a przede wszystkim przyjazne środowisko, w którym każdy może poczuć się „u siebie”.

Oratorium działa w godz. 16 – 19 od poniedziałku do piątku.

Do oratorium zapraszamy również dzieci ze szkół podstawowych, które w bezpieczny i aktywny sposób mogą spędzać wolny czas w przyjaznej atmosferze. Wspólnie modlimy się, bawimy i uczymy. Organizujemy zajęcia o tematyce religijnej, plastyczne, muzyczno-taneczne, programowe oraz sportowe. Istnieje również możliwość skorzystania z darmowej pomocy w nauce oraz zjedzenia czegoś dobrego. W czasie trwania zajęć zapewnimy opiekę pedagogów i animatorów.

Odwiedź nas na Facebooku.