Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

Salezjańskie Liceum Publiczne

Koła zainteresowań

Koła zainteresowań w roku szkolnym 2016/2017

Koła z przedmiotów humanistycznych

  • Koło języka polskiego – gimnazjum – p. Tadeusz Garsztka – wtorek – 15:05 – 15:50 – sala 39
  • Koło języka polskiego – liceum – p. Tadeusz Garsztka – piatek – 8:00 – 9:35 – sala 39
  • Koło polonistyczne – gimnazjum – p. Ewa Karmowska – wtorek – 14:15 – 15:00 – sala 9
  • Koło polonistyczne – gimnazjum – p. Grzegorz Kiełb – wtorek – 11:25 – 12:10 – kafejka
  • Koło dziennikarskie – gimnazjum i liceum – p. Weronika Szelęgiewicz – termin zależny od redakcji gazetki
  • Koło filozoficzne – liceum – ks. Tomasz Łach – czwartek – 7:15 – 8:00 – sala 8
  • Koło historii sztuki – liceum – p. Dorota Plutecka –  poniedziałek – 14:50 – 15:50 – sala 3
  • Koło historyczne – gimnazjum – p. Iga Siemińska – poniedziałek – 8:50 – 10:35 – kafejka
  • Koło polityczne – gimnazjum i liceum – p. Sławomir Siemiński – poniedziałek, środa – 15:05 – 15:50 – sala 1
  • Koło teatralne – liceum – p. Joletta Osewska – Mazgaj – termin zależny od terminów spektakli
  • Warsztaty “Moja wymarzona książka” – p. Weronika Szelęgiewicz – wtorek – 15:05-15:50 – sala 28
  • Szkolny Klub Filmowy – gimnazjum i liceum – p. Damian Mazur – czwartek – 17:30 – 19:00 – sala 38

Koła matematyczne

  • Koło matematyczne – klasy 2 gimnazjum – p. Elżbieta Forystek – środa – 15:05 – 15:50 – sala 32
  • Koło matematyczne – klasy 3 gimnazjum – p. Elżbieta Forystek – wtorek – 15:05 – 15:50 – sala 41
  • Koło olimpijskie – liceum – p. Jarosław Szczepaniak – poniedziałek 14:15 – 15:50 – sala 31
  • Koło matematyczne – liceum – p. Katarzyna Motyl – czwartek – 15:05 – 15:50 – sala 32
  • Koło matematyczne – liceum – p. Agnieszka Orda – wtorek – 15:05 – 15:50 – sala 11
  • Koło matematyczne – liceum – p. Agnieszka Orda – środa – 15:05 – 15:50 – sala 11

Koła z przedmiotów przyrodniczych

  • Koło biologiczne – klasy 3 gimnazjum – p. Magdalena Czarnik – wtorek -15:05-15:50 – sala 30
  • Koło biologiczne – liceum – p. Ewa Śliwa – wtorek – 15:00 – 15:50 – sala 34
  • Koło ogrodnicze – gimnazjum – p. Magdalena Czarnik – termin zależny od potrzeb
  • Koło chemiczne – klasy 1 gimnazjum – p. Barbara Kaczmarska – piątek – 14:15 – 15:00 – sala 35
  • Koło chemiczne – klasy 1 gimnazjum – p. Agata Pudaś – wtorek – 17:30 – 18:15 – sala 35
  • Koło chemiczne – klasy 1 gimnazjum – p. Agata Pudaś – środa – 17:30 – 18:15 – sala 35
  • Koło chemiczne – klasy 2 gimnazjum – p. Barbara Kaczmarska – środa – 14:15 – 15:00 – sala 43
  • Koło chemiczne – klasy 3 gimnazjum – p. Barbara Kaczmarska – piątek 15:00 – 15:50 – sala 35
  • Koło chemiczne – klasy 3 gimnazjum – p. Agata Pudaś – środa – 15:05 – 16:40 – sala 35
  • Koło chemiczne – liceum – p. Agata Pudaś – środa- 7:10 – 7:55 – sala 35
  • Koło chemiczne – liceum – p. Barbara Kaczmarska – poniedziałek – 7:00 – 7:45 – sala 36
  • Koło fizyczne – klasy 2 gimnazjum – p. Ewa Stec – poniedziałek – 15:05-15:50 – sala 36
  • Koło fizyczne – klasy 3 gimnazjum – p. Ewa Stec – czwartek – 14:15-15:50 – kafejka
  • Koło fizyczne – liceum 1 klasy – p. Jacek Stec – czwartek – 15:05-15:50 – sala 36
  • Koło fizyczne – liceum 2 klasy – p. Jacek Stec – środa – 15:05-15:50 – sala 36

Koła informatyczne

  • Koło programowania aplikacji internetowych ASP.NET C# – gimnazjum i liceum – p. Marek Lach – wtorek 15:65-17:30 – sala 28 (co dwa tygodnie)
  • Koło sieci komputerowych Cisco Networking Academy – gimnazjum i liceum – p. Marek Lach – wtorek – 15:55 – 17:30 – sala 28 (co dwa tygodnie)
  • Koło informatyczne – liceum – p. Krzysztof Giś – czwartek – 17:30 – 19:00 – sala 42
  • Konsultacje ECDL – gimnazjum – p. Krzysztof Giś – poniedziałek – 15:30 – 17:00 – sala 42
  • Konsultacje ECDL – gimnazjum – p. Krzysztof Giś – poniedziałek – 15:30 – 17:00 – sala 42

Koła językowe

  • Koło języka angielskiego – klasy 3 gimnazjum – p. Magdalena Ochwat – wtorek – 15:05 – 15:50 – mały pokój nauczycielski
  • Koło języka angielskiego – klasy 2 gimnazjum – p. Katarzyna Gieras – poniedziałek – 14:15 – 15:00 – sala 1
  • Koło języka angielskiego – gimnazjum – p. Małgorzata Zielińska – poniedziałek – 14:15 – 15:00 – sala 2
  • Koło języka hiszpańskiego – gimnazjum – p. Katarzyna Mierzejewska – czwartek – 15:05 – 15:50 – sala 43
  • Koło języka łacińskiego – liceum – p. Halina Dziedzic – piatek – 15:05 – 15:50 – sala 3
  • Koło języka niemieckiego – klasy 2 gimnazjum – p. Nina Krawczyk – piątek 12:30 – 13:15 – kafejka
  • Koło języka niemieckiego – klasy 2 gimnazjum – p. Urszula Król – środa 14:15 – 15:00 – sala 42
  • Koło języka niemieckiego – liceum – p. Urszula Zakrzewska – piątek 15:05 – 15:50 – sala 28
  • Konwersacje język hiszpański – 1 liceum – p. Katarzyna Mierzejewska – środa 12:30- 13:15 – mały pokój nauczycielski
  • Konwersacje język hiszpański – 2 liceum – p. Katarzyna Mierzejewska – piatek 15:05 – 15:50 – sala 43
  • Kurs FCE – liceum – p. Magdalena Ochwat – czwartek 14:15 – 15:50 – sala 11

Koła muzyczne 

  • Zespół muzyczny – gimnazjum i liceum – p. Agnieszka Gietner – wtorek – 17:30 – 19:00 – salka muzyczna
  • Zespół kameralny – gimnazjum i liceum – p. Agnieszka Gietner – czwartek – 18:00 – 19:00 – sala 40
  • Zespół wokalny – gimnazjum i liceum – p. Agnieszka Gietner – środa – 17:30 – 19:00 – sala 40

 

Zajęcia sportowe

Poniedziałek

  • koszykówka, siatkówka – p. Bożena Czuba – 15:00 – 15:50
  • tenis stołowy – p. Robert Czopek – 15:05 – 15:50
  • piłka nożna – p. Robert Czopek – 17:30 – 19:00
  • aerobic z elementami akrobatyki- p. Magdalena Grzelak – Gumula – 17:30 – 18:15

Wtorek

  • koszykówka – p. Franciszek Szporna – 17:30 – 19:00

Czwartek

  • piłka ręczna – p. Katarzyna Majewska – 15:00 – 16:30
  • siatkówka – p. Marek Wilczek – 17:30 – 19:00
  • zespół cheerleaderek – p. Beata Drążek – 14:15-15:00

Piątek

  • siatkówka – p. Beata Drążek – Kowalik – 17:30 – 19:00