Laureaci
Maciej Malkiewicz 4b - Laureat Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
Magdalena Rosiek 4d - Laureatka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Konrad Małek 4e - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Jan Pawlik 4e - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Jakub Stojak 3e - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Konrad Małek 4e - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Finaliści
Jan Pawlik 4e - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Julia Andruchowycz 4d - Finalistka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Kornelia Drozd 4d - Finalistka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Maja Pudaś 4d - Finalistka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Maria Miszczuk 4d - Finalistka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Jakub Panek 4d - Finalistka Olimpiady Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Tomasz Trzyna 2e - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Biznesowej
Wiktor Szelezin 1e - Finalista Ogólnopolskich Mistrzostw IT
Filip Błaszczyk - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Laureaci
Dominika Grzesikowska 3A - Laureatka LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Anna Kolarska 3A - Laureatka Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
Bartosz Sendor 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Anna Wójcik 3F - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Michał Dydek 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Mikołaj Gosztyła 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Krzysztof Karczewski 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Szymon Żurawski 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Mateusz Szwaja 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Bartosz Sendor 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Konrad Małek 3e - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Konrad Paszko 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Tomasz Zydroń 3F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Mikołaj Gosztyła 3F - Laureat Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Joanna Koźlak 3D - Laureatka Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej z chemii
Wiktor Wolański 3D - Laureat Konkursu o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej z chemii
Joanna Koźlak 3D - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Wiktor Wolański 3D - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Krzysztof Burek 3d - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Finaliści
Maciej Czop 3F - Finalista LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Augustyn Majtyka 3F - Finalista 73 Olimpiady Matematycznej
Jan Pawlik 3e - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Szymon Żurawski 3F - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
Krzysztof Karczewski 3F - Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Michał Czosnyka 3F - Finalista Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektrotechnicznej
Pozostałe sukcesy
Marcin Chwastek 1e - IV miejsce w Finale III Ogólnopolskich Zawodów Algorytmicznych CMI
Kamil Więczaszek 1e - IV miejsce w Finale III Ogólnopolskich Zawodów Algorytmicznych CMI
Piotr Ozga 3d - IV miejsce w Archidiecezji Krakowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej
Laureaci
Emilia Putek 2A – Laureatka LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Patrycja Wójcik 3B - Laureatka XXV Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
Izabela Foksińska 3A – Laureatka Olimpiady Wiedzy o Mediach
Maciej Kopeć 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
Szymon Żurawski 2F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Mikołaj Gosztyła 2F - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Piotr Karcz 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Patryk Kożuch 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Adam Młyńczak 3E - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Gabriela Kruszak 3E - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Jakub Kroczek 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Piotr Karcz 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Patryk Kożuch 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Katarzyna Balon 3D - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Joanna Koźlak 2D - Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Wiktor Wolański 2D - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii UJ
Filip Kłosowski 2B - Laureat Konkursu „Postacie, miejsca, wydarzenia w Historii Solidarności Mojego Regionu”
Krzysztof Jagoda 2e - Laureat Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie
Agnieszka Korfel 1d - Laureatka ogólnopolskiego konkursu informatyczno-polonistycznego „Moja Pasja”
Finaliści
Piotr Karcz 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z informatyki
Maciej Kopeć 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Anna Wójcik 2F - Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Maciej Kopeć 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Krzysztof Karczewski 3F - Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Jakub Kroczek 3E - Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Adam Młyńczak 3E - Finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Piotr Ozga 2d - Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
Julia Nalepa 1d - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Anna Kolarska 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Gabriela Wojnarowska 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Zuzanna Babicz 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Wiktoria Puchała 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Maria Bydłosz 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Katarzyna Głowacka 2A - finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”
Pozostałe sukcesy
Adam Nartowski 1e - IV miejsce w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Jakub Krogulec 1e - IV miejsce w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Jakub Stojak 1e - IV miejsce w II Zawodach Informatycznych Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Michał Jankowski 2E - Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie translatorskim Juvenes Translatores
Julia Halek 2b - 17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
Marlena Mikrut 2b - 17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
Aleksandra Rusek 2b - 17 miejsce w finale Ogólnopolskim Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
Laureaci
Izabela Foksińska 2A - Laureatka etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Mediach
Aleksandra Klaja 3E - Laureatka Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Wojciech Mikołajczyk 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Sebastian Zych 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Michał Piotrowski 3D - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
Finaliści
Sebastian Zych 3E - Laureat Konkursu „O Złoty Indeks PK” z matematyki
Patryk Jobczyk 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Krzysztof Tłuszcz 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
Barbara Wojtas 3E - Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Mikołaj Borowicz 3E -Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki
Monika Nowicka 2D - Finalistka Olimpiady o Żywieniu i Żywności
Paweł Chalcarz 3B - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
Konrad Piotrowski 2B - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
Maciej Kłosiński 3E - Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej
Augustyn Majtyka 1F - finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Krzysztof Karczewski 1F - finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Maciej Kopeć 2E - finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Mikołaj Gosztyła 1F - finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Patryk Kożuch 2E - finalista Tarnowskiego Turnieju Matematycznego
Pozostałe sukcesy
Jędrzej Miryński 2D - II miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej
Karol Żyła 2B - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie dla młodych tłumaczy Juvenes Translatores
Karol Żyła 2B - II miejsce w ogólnopolskim konkursie na wypracowanie w języku hiszpańskim Giner de los Rios
Maciej Kopeć 2E - IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
Dominik Michalik 2E - IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
Volodymyr Shkliaruk 2E - IV miejsce w ogólnopolskim finale Szkolnych Mistrzostw Menadżerskich
Krzysztof Karczewski 1F - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Jakub Brzozowski 2E - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Szymon Krzyżan 2E - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Magdalena Stach 2E - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Albert Winiarski 2E - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Moon Camp Challenge 2019-2020
Skip to content