Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

test

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Koniec roku szkolnego to dzień, który cieszy każdego – nie tylko uczniów.
Pomimo, że czas nauki w naszej szkole jest ciekawy i pełen atrakcji, to jednak perspektywa rozpoczętych wakacji budzi radość! Za cały rok nauki podziękowaliśmy najpierw Panu Bogu uczestnicząc w uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ks. inspektor Marcin Kaznowski SDB – poprzedni dyrektor naszej szkoły. Po Mszy św. odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy w tym czasie odnieśli szczególne sukcesy.
Niestety nadszedł także czas pożegnań… Od przyszłego roku nie będą już pracować w naszej szkole: Katarzyna Blajda, Tadeusz Garsztka, Maria Gorzkowska, Jolanta Przybek, Barbara Rutz i Angelika Serwańska. Za pracę, zaangażowanie i włożone serce w wykonywane obowiązki ogromnie dziękujemy!
Również ks. Dyrektor Piotr Pawelec SDB kończy swoją kadencję i obejmie nowe obowiązki jako ekonom inspektorialny. Dziękujemy ks. Dyrektorowi za te lata prowadzenia naszej szkoły, gospodarność i przede wszystkim za bycie otwartym dla wszystkich – uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły. Niech dobry Bóg błogosławi w dalszej pracy salezjańskiej! Wszystkim zaś życzymy wakacji udanych, bezpiecznych i obfitujących w Boże błogosławieństwo.