Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie

test

Zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych w Publicznym Salezjańskim Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniach 12 – 25 marca 2020 roku zostają zawieszone wszystkie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w naszej szkole.

Uczniowie nie przychodzą do szkoły, natomiast powinni w tym czasie ograniczyć swoją aktywność i pozostawać w miejscu zamieszkania.

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Zachęcamy do odpowiedzialnego wykorzystania czasu zawieszenia zajęć. W najbliższym czasie nauczyciele przygotują materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy dla uczniów, w tym w szczególności dla uczniów klas maturalnych oraz w wybranych przypadkach zajęcia online.

Informujemy, że platformą komunikacji między dyrekcją, nauczycielami, rodzicami i uczniami jest librus oraz strona internetowa szkoły. Bardzo prosimy całą społeczność szkoły o regularne sprawdzanie informacji tam umieszczonych.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczniom, aby pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Ważne, aby unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe) oraz przestrzegać w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywamy.

ks. Piotr Pawelec sdb